İçeriğe geç

Turkcell Sohbet Hattı

Turkcell sohbet hattı konuşmalarını seven insanların çoğu bu rakamları önemsemez, çünkü eğlenceli keyifli dakikaları herkes yaşamak ister. Birçok alanda faaliyet gösteren sohbet hatlarında sadece seks değil, dertleşebileceğiniz bayanlarda çok tabi. Her türlü kategoride bulabileceğiniz alanda eşcinsel erkekler için bile var. Cinsiyet isteğini açığa vuramayıp utanan insanların çoğu burada kendini gösteriyor diyebiliriz. Fantezilerini hür dikkat dinlemeyen sevgililer mi dersin, işte seks esnasında yok erkek başka bir fantezi istedi diye kusmaları mı dersiniz. Etrafta birçok seks seven ve sevmeyende var ama ancak akılsız bir kadın seks sevmez illa itiraz ediyorsa sayın erkekler.

O numaraları bulmak hiçte zor değil belli başlı sitelerde yer alan konularda bu numaralar pekte mevcut, bayanları her daim hazır olan bu şirketlerde istediğiniz gibi telefon seksi yapabilirsiniz, hatta arkadaşlık bile kurabilir dışarıda da görüşebilirsiniz. GSM numaralarının birçok alanda farklı kullanıldığı gibi sohbet hattı kısmında da kullanıldığını söyleyebiliriz. Sabit hat kabul etmeyen sohbet hatlarının uygun fiyatlarının çoğu da turkcell sohbet hattı olarak internette aranmasıdır. 0850 hatların en belirgin özelliği ise her GSM operatörüne açık olmasıdır dakika da ucuz bir miktar kesen şirket bu ücreti kesinlikle sizden değerli bulmuyor.

Telefon da direk hemen seni boşaltmak amacında değil. Numaraları araştırmak için 0850 hatları arayarak da öğrenebilirsiniz ve daha farklı sitelerde de numaralar zaten mevcut. Bu işi asıl yurt dışında yapmak gerek çünkü bazı firmalar devlete dayanarak çalışıyor ve konuşan insanlardan para talep etmiyor.