İçeriğe geç

Türk Boşaltma Numaraları

Günlerdir, aylardır, yıllardır boşalamıyorum ve beni gerçekten mutlu eden bir kadın çıkmadı. Aşk değil seks istiyorum diyen erkekler. Türk boşaltma numaraları konusuna hoş geldiniz. Sadece seks filmleri izlemeden ve mastürbasyon yapmadan kadın sesleriyle boşalım nasıl oluyor işleyelim hadi. Seks hatlarında genelde kadınlar size çoğunlukla gözlerinizi kapatıp bana odaklan ve bunca zaman o boşaltmadığın spermleri birazdan her yere savuracaksın sayemde gibi laflarla başlarlar.

Tabi her kadının konuşma tarzı aynı değil o ayrı tabi. Beni kendi kadının ve eşinmiş gibi düşünmeni istiyorum göğüslerim kalçalarım ve yüzümün bir seks yıldızı gibi olduğunu düşün. Duş alıyorum aylarladır seks yapmamışsın ve eve askerden geliyorsun. Duş alırken kapının deliğinden bana bakıyorsun bende o ara seni özlemişim aylardır görmemişim senin hasretinle duş alacağım suluğu vajinama tutuyorum seni hayal ederek.

Sende hızlıca kapıyı açıp penisini birden zorla ağzıma veriyorsun ve saçlarımı ellerine kavrayıp kafamı duvara vura kıra beni resmen parçalıyorsun. İlk postayı attıktan sonra kollarımı arkama alıp domaltıp duvara dayayarak beni inim inleyerek bağırtıyorsun o arada evde kimse yok tabi ben birden tekrar aşağı iniyorum ve yalamaya devam ediyorum gözlerin kayasıya kadar gırtlağıma köklüyorsun sikini ben çıldırıyorum resmen. Sikini durmadan sokup takıp çıkarıyorsun ve sonunda kendini tutamayıp iki elinle yüzümü ve dudaklarımı tutarak sikini ağzıma vurarak boşalıyorsun tatlım.