İçeriğe geç

Travesti Sohbet Numarası

Popüler seksin arasında yer alan hatta ilk sıralarda gözümüze takılan işte o seks konusu travesti sohbet numarası. Farklı bir heyecana gelen bu Travesti seksin neden bu kadar sevildiğini bilmiyorum yalnız gördüğüm tek şey var iş adamlarının ve zengin erkeklerin bu ara çoğunlukla tercihi bu olmuş durum iyiye mi kötüye mi gidiyor anlamadım. Erkekten dönme olan bu seks robotlarından hoşlanan erkek türleri resmen İzmir tarzı yerlerde sıraya giriyor diyebilirim.

Belki de çok iyi seks yapan bu kişiler sadece anal verdiği içinde zevk getiriyor olabilir. Aslında çokta kötü olmayan bu Travestiler bazı kadınlardan bile ilgi çekici seksi ve güzel olabiliyor yalan değil. Ama yinede kadınlarımız varken neden erkekten dönme birine gidip o kadar para vereyim değil mi? İzmir’de barlar sokağında çoğu kez gördüğüm 10TL karşılığında bile veren Travestiler var açıkçası bu durum onların ne kadar kötü durumda olduğunu gösteriyor ama yinede insan üzülüyor.

Bazı Travestiler var saati tahminen bir Eskort kadından 2 kat fazlasını alıyor hayret edici bir durum. Travesti sohbet numarası olayını internetten bulabilir miyim derseniz eve bunlarda genelde seks hattında bulabilirsiniz ve hatta bağlandığınızda böyle bir istekle yaklaşabilirsiniz arkadaşlar. İstek ve arzularınızı bu tarz yerlerde saklamayın nede olsa o kadar para dökeceksiniz bence sorun yapmayın.