İçeriğe geç

Telefonda Sex Hattı

Keyifli seks konuşmalarının her kadında etki yaratmadığı çok doğru arkadaşlar. Bu gibi telefonda sex hattı konuşmaların da kadın sadece sizi boşaltacak ve sizi zevke uçurmayacak anlamına da gelir. Ama burada sizin de sanki kadını yatağa atarmış gibi bir olaya kalkışmanız olayı zevkli hale getirmeniz gerekiyor. Uygun ortamı hazırlayın hafif bir tütsü yakın afrodizyak etkili olsun mümkünse. Hafif tınıda seks duygularınızı harekete geçirecek bir müzik de açın.

Bu bütünlüğü ve uyumu yakalamak zor olsa da iki tarafta yapmacıklıktan uzak durup kendi istek ve arzularını şehvetli ve tutkulu bir şekilde dile getirirse istenilen doyuma ulaşmış olur. Her sohbetin keyifli anları vardır ama önemli olan hem hissetmek ve hissettirmek bu işin sonunda o para kazanacak ama sizde o parayı verdikten sonra üzülmemek için en sonuna kadar sperm kalmayana kadar akıtmanız gerek.

Telefonda sex hattı daha çok ilerleyen safhalarda ise erkek penisini ve kadında vajinasını fotoğraf çekerek atarsa sohbeti daha yaşanıyormuş gibi kıvama getirebilir. Seks esnasında iki tarafta hoşlandığı pozisyonlardan bahseder. Ve genellikle arsız ve delirmiş gibi argo kelimelerle azdırıcılık arttırılır.

Oh şahane bilen taraf bilmeyene öğretsin. Zaman olarak gece yarısını tercih ederek dışarıdan gelebilecek olumsuz etkenlerden de kurtarmış olabilirsiniz kendinizi. Arama öncelikle sesli arama olsun sonra sohbetin ilerleme ve sıcaklığına göre görüntülüye de geçebilirsiniz. Hafif kısık ve nefes nefese ses tonuyla partnerinize taktığınız birkaç lakapla fısıldayın.