İçeriğe geç

Telefonda Sesli Sex Hikayeleri

Sesli seks hikayeleri artık cidden para kazanılan bir platforma dönüşülerek zevk vermeye yeni başladı diyebiliriz. Onlarca sitede sadece yazı olarak anlatılanları birde sesli bir kadından dinlediğinizi düşünsenize. Geçenlerde bir tane telefonda sesli sex hikayeleri denedim. İşte kadın anlatıyor, öğrenciydim daha 19 yaşlarında ailemin para göndermediği ve sıkışık olduğu günlerdi. Bir arkadaşımın sevgilisi bizi evlerine davet etmişti. Ben arkadaşımla Merve ile gitmiştim.

Merve’nin sevgilisinin evinde de sevdiği bir abisi varmış sürpriz oldu biraz kafaları dağıtıp alkol içtik. Sevgili çiftler yatak odasına gidip uyumuştu. Ama o an biz baş başa kalmıştık. İçeriden uyuduğumuz sanılan çiftler resmen çılgınca seks yapıp anırıyorlardı. Ve o adam içeriden elinde soda getirdi açılayım diye meğerse içinde azdırıcı varmış. Biraz içtikten sonra resmen vajinamdan sular akmaya başladı ve sıza kaldım. Kalktığımda ne göreyim o adam her yerimi karyolaya bağlamış vajinamı yalıyor ve durmadan da ağzıma veriyordu. Tam çığlık atacakken birden boşaldı ve saçımdan tutarak zorluyordu.

Ve bir an bende zevk almaya başlamıştım. Resmen o sıcakta iyi gelmişti. Sonra dedim ki beni çöz benimde canım istiyor. Diye ama tam tersi madem istiyorsun sert beceririm seni dedi. Bende kabul ettim ve devam etti. Dudaklarımda hale spermler vardır ve yaladıkça çılgına döndüm o sıra vajinamı yalamaya ve göğüslerimi tutmaya devam etti. Bende o sıra bana para verirsen hep gelirim dedim çıkartıp 500 TL masaya koydu ve her gün deli gibi seks yapıyorduk.