İçeriğe geç

Telefonda Cinsel Sohbet

Artık seks hattı Türkiye’de telefonda cinsel sohbet yapacak duruma gelemez olmuş. Kadınların artık erkeklerden bıkkınlık geldiği durum aslında o kadar da hafife alınacak bir durum değil. Çünkü bir ilişkiyi ayakta tutan en önemli faktör seks rahatlıkla bunu söyleyebiliriz. Seks sohbetlerinin en önemli kısmı artık internet âlemine geçiyor ya da sosyal mecralarda, bir kız tavlamak zor durumdan çıkıp en kolay iş haline geliyor.

Tabi bunu her erkek için söyleyemeyiz çünkü görsellik kavramı artık daha önemli bir hale gelerek ayrıcalık konusu olmaya başladı. Pozisyon değiştirmek kadının işi değil erkeğin işidir, kadın dediğin ve erkek dediğinde her iki tarafta yatakta kıvraklık ister.

Bir kadın yatakta ne kadar pozisyon değiştirirse o kadar zevk alır, günümüz porno yıldızlarına özenen kadınlar artık farklı bir boyutta sadece onlara söylemekten çekinmemenizi öneririm. Cinsel sohbetlerinde en belirgin konulardan birisi pozisyon ve erkek penisinin büyüklüğüdür, kadınların en belirgin olarak aradığı bu özellik kimilerinde olmasa bile en azından yatakta hiç yorulmayan erkek isterler.

Onların boşalması sorun olsa bile yine de sadece kendinizin boşalmasına sonu biran önce getirmeye odaklanmayın bu sefer onu hiç saymış olursunuz ve kadında hemen işi bitince kalkmak ister. Onunla telefonda cinsel sohbet de yapın bu onun çok hoşuna gidecektir emin olun, kadınlar erkekleriyle yatakta sohbet etmeyi emin olun ki çok sever.