İçeriğe geç

Telde Boşaltan Azgın Kızlar

Seksin en güzel kısmının seks sonrası olan telde boşaltan azgın kızlardan daha önce hiç bahsetmemiştik. Kadınların aşırı zevk aldığı bu vakit cidden onlara her şey yapacağına kesin bir adım diyorum. Artık kızların çoğu ağzına alma meraklısı oldu yalan söyleyemem. Yattığım çoğu kadında bir ağzıma boşalma demesi ve tutup ağzına boşaltması onları çıldırtıyor sanırım. Seksin en zevkli bağırmalarını nedense o an yaşıyor anlamıyorum.

Telde boşaltan azgın kızlar erkeklerin yıllardır aradığı o seks kadınları kesinlikle ciddi ilişkilerde yok diyebiliriz. Hatta ilişkilerin çoğu zaten bundan bitiyor. Erkeğin sadece önünde çuval gibi yatan kadından hayır gelmez. Kadın dediğin erkeğin mutfakta, yatakta, aşkta her şeyin de kaşar ustası olması gerek bence.

Erotik dönem artık geliyor ve kimse bu durumdan utanmıyor ve çekinmiyor diyebiliriz. Türkiye’nin gündeminde olan bu konu en çok konuşulan erotik sohbettir. Çoğu insanın sabahtan akşama kadar konuşmaktan sıkılmadığı olaydan artık kadınlar para dökmeye başladı bile. Tabi bu kadar fiyat almayan dakikası ucuza işleyen hem de işini güzel yapan 0850 hatlar bu işin piri olmuş gerçekten.

Şimdi kendi ellerinizi yalamak zorunda kalacaksınız. Sonrasına gelirsek bu zaten hiç kusmayan kolayca içi bulanmayan biriydi. Biraz da o yüzden rahat davranıyordum göğüslerimi ısır diye bağırışlarını susturmak için penisimi ağzına kakıtmak zorunda kalmıştım açıkçası kötü bir niyetim yoktu.