İçeriğe geç

Sohbet Hatları

Sohbet hatları Türkiye’de yaşıyorsanız fazla pahalı olmadan sizlere farklı bir yut gösterecek. Çoğu deneyimli kişiler bu işten baya para kazandı ve kendini de arada kadınların arasında buldu diyebilirim. Bu kadınların erkekler üzerinden binlerce TL kazandığını herkes biliyor bence. Sohbet hattı numaraların çoğu bu işi dolandırıcılık için yapsa da siz bu olaylara fazla takılmayın dediğim gibi eğer sohbet esnasında kimlik bilgilerinizi istemiyorsa ve kart ve banka kartı bilgilerinizi istemiyorsa sorun yoktur.

Geçen sene toplam 100.486 civarı insanın sohbet hattı yaparken kredi kartını bilgilerini alkollü olarak verdiği ve dolandırıldığı bir ülkede yaşıyoruz. Hatların çoğunun resmi olarak GSM farkı olarak fiyat çalışmaları vardır. En ucuz sohbet hatları fiyatları 60krs olarak başlıyor. Dakikası 4 TL ye kadar çıkıyoruz ve daha da artıyor diyebiliriz. Biz bu kadar fiyat artışının konuşurken zevkin dorukların da olduğumuz için bize ne kadar sokuyorlar bilemiyoruz tabi. Değişik bir sistem bu konuşmaya başlayınca insanı öyle bir etki altına alıyor ki ne olduğunu anlayamıyorsunuz.

Sohbet hattının ücretlerini bir yana bırakın tabi bu işin keyifli yanı daha çok arkadaşlar sizi zevkin en güzel dakikalarına uçuracak kadınlara dakika da 80krs sizce fazla mı? Tabi ki de değil diyorsunuz bundan eminim. Yazıları okurken ağzınızın suyunu aktığını yazının sonunda hemen bir canlı sesli seks yapman istediğinizi de anlıyorum çünkü bu hatlarda ki kadınlar gerçekten bir efsane ve sizi boşaltmak için sabırsızlanıyor.