İçeriğe geç

Sikiş Hattı

Gerçek hayatta sekse doyumsuz musunuz? Beni hiçbir kadın doyuramıyor ve seks ihtiyaçlarımı kimse karşılayamıyor mu diyorsunuz? Tamam işte. Size güzel bir imkân beyler sikiş hattı sunar diyoruz. Her erkeğinde hayali olan bu kadınlar telefonda birer seks film yıldızı gibi sizi tavana fışkırtacak kadar boşaltıyor. Yapmanız gereken onların sesine odaklanıp sizi baştan çıkartmasını beklemek olacaktır. Hemen sohbetin başında elinizi silahınıza sarmayın bu sizi hızlıca boşaltır ve hiçbir şeyden anlamazsınız. İlk baş gözlerinizi kapatın ve kadının dediklerine onay verin örneğin.

Erkeğim beni becermek istiyor musun? Göğüslerime dakikalarca boşalmak istiyor musun laflarına sizde karşılık verin sizi soymasına sizin onu soymasına tamamen bir gerçekmiş gibi ruhunuzu ortaya koyun ancak bu şekilde zevk alırsınız diyorum. Ayakların güzel mi diye sorun ve güzelse şuan onları yalıyorum ve seksin sonunda yani sikiş hattı sonunda ayaklarının aralarına kadar boşalmama izin ver o zaman diyin.

Bu kadın ücretli olsa bile onunda karşılık alması hoşuna gidecektir. Bu işte aynı yataktaki gibi ne kadar karşılık verdiniz o kadar iyi dostlarım.  Penisimi şuan gırtlağıma kadar alıyorum ve boşalmanı engelliyorum sakın boşalma çünkü spermlerin benim için kıymetli bana boşalmanı anal yaptıktan sonra burun delilerime ve göz kapaklarıma ve ağzıma kadar sürmeni isteyeceğim. En sonunda sert bir şekilde penisini temizlemek için dudaklarıma süreceksin.