İçeriğe geç

Sıcak Sohbet No

Sıcak seks hatları diye internette arattığımızda genelde seks hatları ve seks filmleri çıkar. Sıcak sohbet no diye arattığımızda ise karşımıza seks hatlarındaki o sıcak sohbetli kadınlar çıkar bunlarla bir konuşmamı size anlatmak istiyorum. Buldum bir tane sıcak sohbet numarası ve aramaya bastım.

Ilımlı bir ses tonuyla aşkım merhaba ben burcu bugün nasılsın kendini iyi hissetmiyorsun bence dedi. Bende biraz keyfim yok ama canım deli gibi seks yapmak istiyor ama bunu ben uğraşmadan sadece karşımdakinden istiyorum dedim. Kendini tamamen bana bırak hayatım yaslan ve dediklerime yanıt ver ve rahatla dedi.

Sıcak sohbet no ile konuşmaya doyamayacaksın dedi. Şimdi ikimiz bir aynı evdeyiz ve sen işten gelmişsin yorgunsun uzanmışsın bende bütün gün kocamı beklerken mastürbasyon yapmışım ve deli gibi azgın bir kadın olmuşum. Eve gelen kocama geldiği gibi bir masaj yapmaya başlıyorum kucağına oturup zıplayarak seni çıldırtmaya çalışıyorum dedi.

Bende o arada artık bir kadına dokunmadığım halde bile hayal gücümle çıldırmıştım. Kadın da devam ediyor tabi, sonra hayatım pantolonunu indiriyorum şuan ve penisindeki kayaları yavaşça ağzıma alıyorum ve ısırıyorum çıldırıyorsun gözlerin kayıyor. Sonra yavaşça ağzıma aldığım penisi ısırıp seni deli ediyorum. Biran kendini tutamayıp ağzımdan çıkarıp penisini yüzüme vuruyorsun ve ilk postanı saç tellerime kadar boşalarak harcıyorsun sonra ayaklarımın üstüne boşalıyorsun ve diğer postalara geçiyoruz.