İçeriğe geç

Sex Hattında Neler Konuşulur?

Beyler ve bayanlar seks hattında başlığımızda ki gibi sadece seks konuları, boşaltma, rahatlatma konuları konuşulmaz. Bu sesli sohbet hatlarında dert sohbeti, seks sohbeti, fetişizm sohbeti, ruh hastalığı, seks hastalığı, yani herhangi bir konuyu tartışabilirsiniz diyebilirim. O yüzden internette sex hattında neler konuşulur yerine seks hattı numaraları diye arattırmak daha mantıklı.

Birçok konunun konuşulduğu bu sesli sohbet hatlarında erkeklerimiz ve kadınlarımız tabi ki de genelde derdini sormak için aramıyor sadece canı sesli seks yapmak isteyenlerin buluştuğu bu noktada anlattığım gibi diğer alanları da deneyebilirsiniz arkadaşlar. Bazen arayıp sadece sohbet ettiğimde oluyor ve gerçekten iyi geliyor, çünkü telefonda sizde karşı tarafa kendisini iyi hissettirecek şeyler söylediğinizde bu sefer konular ortak olmaya başlıyor.

Her şeyin karşılıklısı makbuldür kesinlikle bunu çok gördüm. Canı m seks yapmak istediği zamanda açıkçası ilk önce böyle bir seks hattını arayıp ilk kendimi boşaltırım ve kadının yanına böyle giderim. Azdırıcı ve çılgın seks konularının işlendiği bu seks hatlarında konular çok büyük. Yani ne konuşurum ben bu kadınla, nasıl boşaltacak beni, nasıl rahatlatacak demeyin.

Sadece kendinizi ona teslim edin ve yaslanın ben hep böyle yapıyorum. Sanki birisi bana masaj yapıyor ve yorgunluğum gidiyormuş gibi hissediyor insan gerçekten. Sex hattında neler konuşulur kısmında da bahsettiğim gibi istediğiniz herhangi bir sorunu veya soruyu sorabilir her konuyu konuşabilirsiniz.