İçeriğe geç

Sex Arkadaşı Numaraları

Deli gibi aradığımız o seks arkadaşları değil mi arkadaşlar? Sosyal platformda olsun seks hatlarında olsun konuşmaya doyamadığımız işte o seks kadınları bizleri kendilerinden kopartamıyorlar. Sex arkadaşı numaraları gündemde artık genelde seks hatlarında mevcut bunları başka yerde bulmak biraz zor. Araştırmalara göre insanlar seks yapmak yerine seks hatlarına sesli seks yaparak boy göstermeyi biraz daha fazla seviyor diyebilirim.

Pavyonlar, meyhaneler dolu olabilir ama o mekânda ne kadar kişi olabilir ki en fazla ama bir gün içinde seks hatlarında aynı anda milyonlarca insan konuşmakta. Hayatımda çok fazla seks hatlarında çok yer almadım ama tabi ki de deneyimlerim var ama yinede bir kadına dokunarak seks yapmayı her zaman ilk sırada tutmuşumdur. Et ete değecek kesinlikle başka türlüsü yok.

Seks fantezilerinde ilk sıralarda yer alan bu sesli seks maceraları genelde ülkemizde çok fazla yurt dışını açık ara farkla geçtiğimizi geçen sefer ki okuduğum bir makale de görmüştüm. Sex arkadaşı numaraları genelde arkadaşlar 0043, 0888 gibi diğer hatlarda olmak üzere bunlarda bulunur.

Bu numaralara nasıl ulaşabilirim derseniz bu hatlar genelde sabit hat kabul etmiyor, ama yinede deneyebilirsiniz. Her GSM numarasını kabul eden bu hatlarda diğer konularda da söylediğim gibi dakika başı 3TL olması gerek KRS üzerinden hesaplayarak söyledim bunu tabi sizde kendinizi ona göre ayarlarsınız.