İçeriğe geç

Seksi Kız Numaraları

Konuya ülkemizin hatta dünyanın birçok yerleşkesin de yanlış adlandırılan süslü bol makyajlı mini etekli kadınların seksi olduğu iddiasını çürütmekle başlamak istiyorum. Seksi kız numaraları öyle ispata gereksinimi olmayan badana boya yüzle gezen değil, ilk önce edebi sonra konuşması, kültürü, davranış biçimi, oturması kalkmasıyla tamamlanabilir.

Seksi çağrıştıran kuşkusuz ki arzuya çığlık attıran, güzel vücut hatları ile zeki beyinlerini birleştiren ne istediğini ve seks arkadaşını iyi tanıyan erkek ne eksik ne fazla tam bir hatundur. Eğer böyle bir kadın tanıyorsanız ne hissettiğimi anlamış olmalısınız, hep istenilen hep talep gören kadın neden sizin olmasın neden size ait olmasın. Bunlar sonradan olma değil doğuştan gelen bir özellik mucize gibi desek. Gülüşü önemli bir kadının keza dişleri ve gülümsemesi dozajında ise, terazisi yaşamına yerleşmiş ustu rubunu güzelliğini elde koruyan arzu ettiği erkeği kendine sadece görselliği ile değil enerjisi ve bir

Kadınlarımız önceki nesle göre şimdiler de daha bakıma muhtaçlar buna vücut kimyası zayıflığı, düzensiz seks ve birçok örnekte verilebilinir. Günümüzün seksi kız numaraları daha çok yalnız yaşayan fazla talep aldıkların dan tercih yapma da sıkıntı yaşayan desek bence abartmış olmayız, cezp edici kokusu fiziksel görüntüsüne uygun giyinişi hatta örnekle halk dilinde balık etli hatun dendiğinde kamufle giyinişi ile baştan çıkartı olabilenlere ne mutlu.