İçeriğe geç

Seksi Bayan Numaraları

Size bir hikâye ile başlamak istiyorum bu konuya arkadaşlar. Geçenlerde İzmir’de bir mekâna gitmiştim. Erkek bir arkadaş vardı yanımda kardeş sen yakışıklısın bak sana bir şey göstereceğim gizli ama sen onu masaya açık bir şekilde kendin yapacaksın dedi ve onayladım bende. Bu ZİPPO çakmağın ağzını açıp masaya dik koyacaksın dedi bende açıkçası çok sorgulamadan direk gösterdiği gibi çakmağın ağzını açıp masaya dik koyar koymaz bir olgun 30 yaş yukarısı bana tebessüm etti bende bu hareketi yapar yapmaz şaşırdım tabi.

Arkadaşıma dönüp gülüyordum oğlum bu kadın sayılı zenginlerden bana nasıl yaptı bunu dedim. Oğlum bu ben jigoloyum güzel kadın paralı kadın seviyorum anlamına gelir dedi. Kahkahalar ile gülmeye başladım ve bir lavaboya gideyim derken arkamdan kadın yaklaştı ve cebime baya kalın yüzlük soktu ve birden beni duvara yasladı. Kendimi biran kadın WC de buldum ve sevişmeye başlamıştık.

Kendisi bildiğin seks kadını gibiydi ben mi ona, o mu bana para verdi bu iş için belli değil. Gerçi bende güzel devirtirim ama sadece neye uğradığımı şaşırmıştım o an. Seksi bayan numaraları bulmak kolay yalnız bu durumlarda insana daha zevk veriyor. O yüzden internette seksi bayan numaraları değil de ESKORT olarak arattırıp istediğini bulmak daha kolay olur.