İçeriğe geç

İtiraf Numaraları

Sosyal hayatın en tatlı sayfaları diyebilirim. İtiraf numaraları değil de aslında ilk olarak itiraf seks mesajları ve aşk itirafları gibi olaylardan biraz bahsetmek istiyorum. İNSTAGRAMDA çoğu itiraf sayfası genelde üniversiteleri gençlerin veya o şehrin insanları birbirinden etkilenirse orda ADMİN ile iletişime geçerek kendisinden o günkü itirafını isteyebilir paylaşması için tabi. Seks itirafları biraz daha keyifli tabi sayfa tamamen kapalı o memleketin seks severleri resmen orda toplanmış gibi.

Erkekler veya kadınlar paylaşıyor işte bu gün 500T otobüsünde sarışısın mavi çantalı Rap yapan çocuklar gibi takılan yakışıklı seni çok beğendim konuşalım gibi. Bunu yazdığında zaten o an seks içindir, çünkü sayfanın isimleri topluluk amacı o vermeyecek diye bir şey yok yani. 😀

İtiraf numaraları da dediğim gibi diğer seks ve mesaj itirafları gibi bir grup, bu gruplarda da seks kızlarının numaralarını paylaşıyorlar. Ama paylaşım ve beğeni sayılar keşfet etkili yüksek olduğu için paylaşım olduğu gibi ilk kapan alır hesabı açıkçası. Genelde seks kızlarının yani ESKORT numaraları paylaşan bu şahıslar, çok nadiren ifşa kızları paylaşıyorlar. İşte bir arkadaşı kaşarın tekiyle yatmış onu paylaşıyor da işte sayfada sana düşerse sende ulaşabilirsen ancak konuşabilirsin. Bence bu yöntem biraz zor gibi bize düşene kadar millet evine resmen çiçek yolluyor kızın.