İçeriğe geç

Erkek Arayan Bayan Numaraları

Kendinden yaşça küçük kadınla evlenen erkek zengin olur deyimi var olan olayın sadece şimdi değil geçmişe de özgü olduğu anlaşılıyor. Toplumda sıkça görülen yaşça büyük erkekler ile birliktelik bir de çiftler ünlü olunca daha fazla dikkat çekici oluyor. Kadınların genç erkeklerle ilişkilerinin oldukça düzeyli olmasının nedenleri de esasında en çok merak edilen konular arasında yerini sır gibi saklamakta.

Telefona her elimize alışımızda erkek arayan bayan numaraları görmek artık hiç de sıra dışı bir şeymiş gibi görünmüyor. Bu durum en çok yurt dışında bir o kadar yaygın ki kocasını beşikte büyütme şakaları bile yapılıyor. Kırk ve altmış dokuz yaş aralığındaki her üç kadından biri, kendisinden on ya da daha fazla yaş daha küçük erkeklerle birlikte oluyor. Elli yaşlarındaki her sekiz kadından biri kırklı yaşlarının yaşayan erkekleri tercih ediyor.

Elbette ki bunu cinsel tutum ve davranışların ilk kategorisine koyabiliriz. Erkek arayan bayan numaraları sitelerde, dergilerde ve hatta kimi gazetelerde rastlamak günümüzde kolay ve doğal bir durum olma güdüsünü halen korumaktadır. Belki de yaşlı kadınların genç erkekleri arama ihtirasları cinsel hazzın onları ulaştırdığı doruk noktası kabul edilebilir.

Tabi bunların neticesinde bazı sakat durumlar ortaya çıkabilir. Toplumumuzda genel tabir olarak jigolo dediğimiz durum bu hususun cinsel yönündeki bir nevi karşılığı, karşılık verilişinin geri bildirimidir ve de sağlıksız bir toplum bırakmasıdır.