İçeriğe geç

Dert Köşesi Sohbet Hattı

Hiç kendinizi kimseye anlatamadığınız oldu mu? Böyle sinirden bağıracak gibi oldunuz büyük ihtimal. Karşınızdaki kişi büyük ihtimal sorunun sizde olduğunu söylemiştir. Sanki dinleyen kişinin hiçbir sorumluluğu yokmuş gibi sadece anlatan ne dediğini iyi aktarmalı ki anlaşılsın. Firma olarak bu haksızlığa karşı çıkmayı görev bildik.

Artık dert dinleyen kişinin de sorumlulukları olduğunu ve eğer dinleyen kişi üzerine düşeni yaparsa bütün sorunların çözüleceğini göstermek istiyoruz. Bahsettiğimiz bilinç ile çıktığımız yolda bizimle yürüyen kişiler bu alanda kendilerini iyi geliştirmiş kişiler. Karşılıklı iletişimde dinleyenin büyük görevlerinin olduğunun farkındalar.

Neden Kimse Anlamıyor?

Çünkü kimse dinlemiyor diyebiliriz. Siz konuşurken dedikleriniz ile değil de o an size söyleyeceği cevapları düşünmektedirler. İşte bu yüzden dert köşesi sohbet hattı kuruldu. Sizin ne dediğinizi sadece ve sadece dinleyen. Onlara hemen cevap vermeyen ve empati kurup sizinle beraber düşünen sohbet hattı kurmuş bulunmaktayız. Artık anlaşılmamak gibi problemleriniz olmadan karşınızdaki kişiye dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz. Hizmetimiz çığ gibi büyümesinin nedeni insanları anlamayı yani hayatı anlamayı ilke edinmemizden sebeptir.

Mutlu Dakikalar İçin Hazırım Diyor Musunuz?

Soruya cevabınız evet ise durmadan dert köşesi sohbet hattı numaralarından herhangi birini çevirip bize ulaşın. Böylelikle kendinizi mükemmel hissedecek ve her söylediğinizi dinleyen, anlayan onların hiç yargılamadan sizinle uzlaşmaya çalışan uzmanlarımız ile tanışın. Kendinize bu iyiliği yapın. Siz kendinize ne kadar değer verir iseniz geri kalan her şey de size değer verecektir. Biz size değer veriyoruz.