İçeriğe geç

Dert Köşesi Numaraları

Sadece seks değil keyifli sohbetlerin ve sıkıntılarınızın paylaşıldığı her işe yaradığı o sohbet hatları. Herkesi öngörülerek düşünülen bu çalışmalar aslında insan psikolojisi içinde faydalı bence kimisi telde sesli seks kimisi konuşacak bir insan arar. Herkesin en çok konuştuğu konu dert köşesi numaraları bu potansiyelde çalışan kadınlar tam da psikiyatri gibi diyebiliriz. Her seksin sonunda dertleşebileceğiniz kadın aramak gibi bir şey açıkçası.

Yalnızım diyorsanız, eve geldiğimde kimsem yok ve konuşmak içimi dökmek istiyorum diyorsanız, bu kadınlar sadece derdinizi değil iliklerinize kadar da dökmeyi başarır ne demek istediğimi gayet iyi anladınız.  Bu numaraları yani aslında bunlarda seks hatları ama aradığınız da bunlar sadece boşalmak için değil derdinizi dinlemek içinde var olan kadınlar bunu sakın unutmayın.

Bu konuşmanın sonunda belki de para ödeyeceksiniz ama şunu unutmayın. Binlerce insan psikologlara da para döküyor doğru değil mi? Bu dert sohbet hattı psikolojiniz bozuk ise sağlık dengeniz ruhsal olarak yerinde değilse sizi cidden en iyi hale getirecektir. Uzmanların çoğu kadının sesinin erkekte büyük bir önem sağladığı hormonsal bir mutluluk verir. Kadın sesinin sizi en düşünür halini duymak istiyorsanız dert sohbet hattı sizin için en kaliteli psikolog bundan eminim.

Onlarında hakkı olan bu durum aslında hor görülmemesi gerek bir durum çünkü dediğim gibi 8 nefisi taşımak hiçte kolay değil biz daha erkekler olarak bir tanesine hâkim olamazken bunu onlardan istememek gerek.