İçeriğe geç

Canlı Sohbet Telefonu

Canlı seks dünyasının en güzel faktörlerinden biri olan canlı Türkçesi canlı seks konuşmasıdır. Bu görüntülü konuşma insanlara değişik fanteziler getirdi artık. Yok, telefona boşalma, o an sanki kadının burnuna boşalıyormuş gibi hayal etme falan filan. Kadının parmaklarını göstermesi erkeğin mastürbasyon vb gibi bir sürü olaylar arkadaşlar bu gibi olaylar bence çok tuhaf geliyor bana. Telefonda o kadar TL harcayacağına git genelevine ya da bir seks kadını ara telefon numarası bul ve seks yap başka ne diyeyim.

Telefona boşalarak kendisini tatmin ediyorsa demek ki kadın yanında olsa ağzı yüzü kayacak. Canlı telefon seksi her erkek farklı bir fantezi olarak görür eminim ki hoşuna da gider ama dediğim gibi canlı sohbet telefonu konusunda en önemli olay kadının görüntüsü ve sesidir sizi etkilemiyorsa kesinlikle başka bir görüşme başlatın yoksa o sizi mutlu etmeyecektir. Eskort görüşmelerinde saatliği 350 liradan fazla olmasının büyük sebebi bu zaten efsane olmaları o paranın kat karşılığı hizmet veriyorlar.

Canlı sohbet telefonu olayı tamamen sizin değil karşınızdaki kadına bağlı bir sisteme dayanarak çalışır.  Bu sistemlerde ücret tarifeleri her GSM de farklıdır iyi bir araştırma yapın derim. Azgınlıklarınızı ve boşalmalarınızı durduramayacağınız dakikaları sadece kiralanmış kadının yaşayacağını unutmayın ama. Kadınların şahı ve seks makineleri olarak bilinen kızların hepsi dans yaparak seks yapmayı çok seviyor.