İçeriğe geç

Boşalma Sohbet Hattı

Çok erken boşalıyorum, kadınla ilişkiye girdiğimde 10saniye olmadan akıp gidiyor, hem kendimi hem kadını doyuramıyorum diyen bir erkek ne yapmalı arkadaşlar. Boşalma sohbet hattı ile kendinize yeni bir heyecan bulabilirsiniz. Seks seven ve erken boşalan erkeklerin çoğu genelde seks hatlarında saatlerce sesli seks yaparak erken boşalmaz çünkü dokunma ve değme durumu olmadığı için bu durumu doyasıya yaşıyorlar.

Sizde erken boşalmadan bir kadının sesine doyup sesli seks yaparak hem de karşı tarafa güzel bir mastürbasyon yapacak ses tonu ve hikâye yakalarsanız sizden iyisi yok. Dokunmadan yapamam erken boşalmamı önlemek istiyorum boşalma sohbet hattı ile uğraşamam derseniz de arkadaşlar. Size güzel bir geciktirici yöntemi söyleyeceğim.Alkollerin çoğu arkadaşlar bizim dakika da bir tuvaletimizi getirir ve durmadan gideriz.

Alın size güzel bir taktik bir kadınla seks yapmadan önce mutlaka birkaç tane bira Carlsberg, Bomonti tarzı içkiler için çünkü bunların içinde asit çokluğundan tuvaletiniz daha hızlı gelecek ve sperm yollarını yavaşlatarak spermlerin hızlıca çıkmasına izin vermeyecek sizde bu durumda ilk postanızı 25 dakika içinde ancak atabileceksiniz emin olabilirsiniz. Geçenlerde bir hatunun üzerinde erken boşalmama rağmen gerçekten yarım saatten aşağı bir sürede inmedim çok ciddiyim.

Geciktirici kullanıp çocuk yapmanıza ilerde sorun yaratacak şeyler kullanmayın erken boşalmanıza yardımcı olacak şey alkoldür. Ayrıca alkol almıyorsanız Cinseng yani azdırıcı %100 bitkisel duvara tırmanma macunu ve sizi saatlerce ayakta tutup erken boşalmanızı da önlüyor.