İçeriğe geç

Azgın Sohbet Kızları

Azgınlığın en üst mertebesini bu aralar bende herkes gibi yaşıyorum baylar bayanlar. Dün oturduğum bir ortamda azgın sohbet kızları ile alakalı bir konu açıldı. Herkes alkollü kafalar uçuyor ve herkesin tek gördüğü şey kadın istemeleri. Hadi dedim yürüyün azgın kadın bulmamız lazım bizim gibi sabahın körüne bodrumda otelin içinde azgın kadın bulacakmışız gibi yürümeye başladık bunlar havuzun orda sızdı tabi.

Tam bende odama çıkacakken biran şans yüzüme güldü diyebilirim. Hizmetçilerden bir tanesi benim odamda temizlik yaparken mastürbasyon yapıyor bir an alkollü gözle hayal mi görüyorum dedim acaba. Odaya girmeden biraz video kaydı aldım ve birden girdim özür dileyerek kaçmaya çalıştı tuttum kolundan yatağa domalttım hemen, üstüne çıktım ve kollarını arkasına alarak göğüslerinden tutarak sıkıştırdım onu.

Lütfen yapma diyordu bende video kaydını kendisine gösterdim bu ne diyerek ve utandı sonra dedi ki uzun zamandır yapmıyorum senin odan da güzel bir koku var beni azdırdı dedi. Bende üstümdeki afrodizyaklı ondandır dedim, bir an ters dönüp boynumu yalamaya çalıştı ve bende kendimi tutamadım bir an göğüslerini yalamaya başladım kucağıma aldığım gibi banyoya küvete götürdüm saçlarından tutarak.

Kendisini de duvara yaslayarak domalttım onu ama nasıl kayıyorum sabahın körünce resmen gözlerinden yaş geldi ama kendisi kaşınmıştı anal istedi. Seksin sonunda azgın sohbet kızlarının yaptığı gibi ağzıma boşal diyerek sonlandırmıştık.