İçeriğe geç

Avea Sohbet Hattı

Herkesin hala avea olarak bildiği Türk Telekom’un satın aldığı bu hat bayisi diğer GSM numaraları gibi tabi ki de seks hatlarına açık istediğiniz kadar TL karşılığı konuşabilirsiniz. Türkiye’de birçok hatta her porno ve seks sitesini yasak altında tutan bu devlete bağlı firma insanları hiçte düşünmüyor. Avea sohbet hattı gün geçtikçe bu konuyu ele alarak ciddi anlamda insanların huzurlarına el koyuyor. Ama tabi ki de biz Türk’lerin bu sevdadan vazgeçmeyeceğini kanal değiştirerek bulacağımızı da bilmiyor. Azgınlıklarımızdan değil tabi sadece istek ve arzularımızın bu sesli sohbetlerde özgüven kazanacağını biliyoruz dile getirebilirim.

Eğer fazla param yok ama yinede bu zevkten mahrum kalmak istemiyorum diyorsanız kesinlikle tarife uygulayan şirketlerden paket almanızı tavsiye ederim. Bu şirketler tamamen olgunca profesyonel mecraya ulaşmışlar amaçları sadece para değil. Karşısındaki müşterinin de mutluluğuna önem vermektedir. Avea sohbet hattı tehlikeli arkadaşlar hiç bulaşmamanızı öneriyorum çünkü artık iş halktan çıktı devlette diyoruz.

Türk Telekom kullanan arkadaşlar ne yapacak derseniz internette çevrimiçi mobil IP nasıl değiştirilir kısmından belki istediğinizi bulabilirsiniz. Eğer gerçekten hiç hatasız kayıtsız ben mutlu olmak istiyorum diyorsanız 0043 veya 0850 hatlarını çevrimiçi kontör yükleyip telefon uygulamaları var sizin numaranızı gizli tutacak ve kimlik bilgilerinizi ele vermeyecek. Açık hatlar hala dışarıda mevcut bir aylığına alıp bu tarz işlerde bunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.