İçeriğe geç

Ateşli Sohbet Yapan Bayanlar

Her gün biraz daha azıyorum açıkçası bu yazıları yazarken ve amacım sizleri de deneyimli hale getirmek arkadaşlar. Herkesin seks hayatı aynı olamaz kişinin çok dinç ve açık net ne istediğini biliyor olması yeterli değil emin olun, aynı şekilde arkadaşınızın da bunu istemesi gerek ya da utanıyorsa alışması size bağlı ona bunu sevdirin ne kadar zevkli ve uzun süreceğinden bahsedin.

Sevgilim şuan seni hissediyorum ve soyuyorum, sevgilim şuan seni öpüyorum yahut yalıyorum vs gibi o esnada yaşadıklarınız ya da yaşattıklarınız, ufak bir dokunmayı bile azda çiftiniz kabaca sert seviyor ise süslemek size kalmış işte seksin başlıca temellerin den ateşli sohbet yapan bayanlar, ateş arttıkça çiftler hızlandıkça konuşmalar da bel altı tahrik edici devam edilirse boyut şiddetini artırır klasik yerine gerçek seksi yaşamış olursunuz, söylemesi bizden.

Evrende yeme içme gibi ihtiyaç haline gelen aslında ihtiyaç ile beraber enerjimizi de zinde tutan seks doğanın kanunu olduğundan sadece temas değil bunu ikiye katlamanız için seks esnasın da ateşli sohbet yapan bayanlar ile beraber yapılırsa hazzın doruklarına ulaşırsınız. Çiftler yatak odasında namahremi kaldırıp utanmadan yakışlaşırlarsa hatta bunu kelimelere dökerek yaparlarsa çok fena bir şey ortaya çıkar, üst en üst seviyede kibarca değil kabaca hatta seks esnasın da çiftler birbirlerine terbiyesizce bile konuşsalar bu normal hayatta ki sohbetlere benzemez emin olun.

Daha da uçları isterseniz bulunduğunuz ortamın dışında gibi hayal edip o an arsız bir şekilde hızlanıp hayal gücünüzü de ekleyerek partnerinizi çıldırtabilirsiniz ve tam anlamıyla orgazm yaşar ve yaşatırınız.